357 - 1 : Franse blauwe pruimen / rijp en zoet / 3 kist x 6kg = 18 kg

Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel

Variëteit Caline/ Caliber 3A 50/55 / herkomst Rhône, Frankrijk
Details
Start: 14 sep 2020 09:30
Einde: 16 sep 2020 10:00
Omschrijving

Prachtige sappige en gerijpte pruimen uit de Rhônevallei, AAA kwaliteit en maat 50/55.

Kavelgegevens
Startdatum 14 sep 2020 09:30
Sluitingstijd 14 sep 2020 16:36
Openingsbod € 30,00

Location

Kielsbroek 4 Mag A2
2020
Antwerpen - Antwerpen
Belgium
Door de veiling site te bezoeken gaat u akkoord met het gebruik van cookies om uw bezoek te verbeteren Bekijk onze Privacy- Regels voor meer informatie